عرضه ۳۸ گرید مواد پلیمری ۱۲ تولیدکننده پتروشیمی در روز سه شنبه

روز سه شنبه ۳۰ مهرماه، ۳۸ گرید از انواع مواد پلیمری ۱۲ تولیدکننده محصولات پتروشیمی در تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی بورس کالای ایران عرضه می شود.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت بورس کالای ایران، در این روز و در تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی، حدود ۴۲ هزار تن انواع مواد پلیمری مجتمع های پتروشیمی اروند، امیرکبیر، بندرامام، تندگویان، خوزستان، رجال، غدیر، لاله، مهر، پلی پروپیلن جم، نوید زرشیمی و شرکت پلیمر کرمانشاه روی تابلوی عرضه می رود. از جمله محصولات عرضه شده در گروه مذکور می توان به PVC، SBR، پلی اتیلن سنگین، پلی اتیلن سبک، پلی اتیلن ترفتالات، پلی پروپیلن نساجی، پلی پروپیلن شیمیایی و اپوکسی رزین اشاره کرد.

شرکت پالایش نفت بندرعباس نیز با ۸ هزار تن وکیوم باتوم به قیمت پایه ۱۰ هزار و ۷۰۵ ریال در تالار معاملات حضور می یابد. در گروه قیر، در صورت تقاضا، شرکت نفت جی، ۱۲ هزار تن قیر ۶۰۷۰ و ۷ هزار تن قیر ۸۵۱۰۰ را به قیمت پایه ۱۲ هزار و ۸۹۷ ریال برای هر دو محصول عرضه می کند. این شرکت همچنین، ۳ هزار تن قیر MC250 را راهی تالار معاملات می کند. از دیگر شرکت های عرضه کننده قیر در این روز ، شرکت های توسعه کروس انرژی و ایزوگام تبریز هستند. شرکت نفت بهران نیز ۲۴۰ تن اسلاک واکس سنگین را عرضه می کند.

این گزارش حاکی است، در این روز و در  تالار صادراتی، ۵۰۰ تن قیر ۸۵۱۰۰ و ۱۳۵ تن قیر ۶۰۷۰ شرکت تولیدی قیر شرق به قیمت پایه ۵۴۵ دلار در هر تن برای هر دو محصول عرضه می شود. شرکت نگین گام پارس نیز با ۳۰۰ تن قیر ۶۰۷۰ به قیمت پایه ۵۶۰ دلار در هر تن در تالار معاملات حاضر می شود.

شایان ذکراست، تالار محصولات صنعتی و معدنی در صورت تقاضا شاهد ۲۰۸۰ تن تیرآهن ۱۴ مجتمع جهاد فولاد غرب به قیمت پایه ۱۸ هزار و ۴۵۰ ریال و به صورت سلف است. علاوه بر این، ۸۰ تن مس مفتول شرکت صنایع مس کاوه به قیمت پایه ۲۰۰ هزار و ۷۹۰ ریال روی تابلوی عرضه می رود.

براساس این گزارش، در این روز و در تالار محصولات کشاورزی، ۵۰۰ تن شکرسفید کرج و ۲۵۰ تن شکرسفید ورامین به قیمت پایه ۱۹ هزار و ۳۰۰ ریال برای هر دو محموله عرضه می شود. علاوه بر این، ۱۰۰ تن شکرسفید یاسوج و ۱۰۰ تن شکرسفید اقلید به قیمت پایه ۱۸ هزار و ۶۰۰ ریال برای هر دو محموله روی تابلوی عرضه می رود. از دیگر محصولات عرضه شده در این روز می توان به ۱۰۰ تن عدس درشت کانادا به قیمت پایه ۳۲ هزار ریال اشاره کرد.

منبع

Comments are closed.